JudasPriest napisał(a):

Z Wiki:
"Płocki klub pod nazwą Wisła występował dopiero od 1955 roku. Wcześniej znany był jako Elektryczność Płock (1947-1950), Ogniwo Płock (1950-55) i Sparta Płock (1955)."
Takze nazwa Wisła nie jest do konca nazwą historyczną
|
Biorąc pod uwagę, że klub powstał w 47 to przez wiekszość czasu występował jako Wisła. Więc śmiało można uznać że jednak jest to historyczna nazwa.
