Wyświetl pojedynczy post
Arkadiusz.Czerepach
Senior Member
 
 
Od: 11.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14045
Stary 17.04.2019, 10:52
widziałem ostatnio Baszczyńskiego w jakimś studio jak robi, za eksperta od Wisły, i wypowiadał się czy już OK

i zastanawiam sie czy ta :

- .urwa / debil - niepotrzebne skreslic , tertium non datur , potrafi sie ogladac w lustrze ? i wogle ma czelnosc teraz recenzowac obecny zarzad Wisły ?
Odpowiedz cytując