Zastanawialismy się tutaj co się dzieje z Patrykiem Małeckim.
Cytat:
|
Małecki, który wiosną grał tylko w rezerwach, pozostał poza kadrą Spartaka.
|
http://www.90minut.pl/news/295/news2...-Slowacji.html
Czyli u niego bez zmian, dalej na Słowacji, dalej pewnie pokłócony z wszystkimi naokoło.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."