Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5138
Stary 17.04.2019, 07:07
toomo napisał(a):Wyświetl post
Nastepny "zbawca"
Ludzie ja nigdy nie pojmę jak można było buca który wywalił Wisłę z pucharów kiedykolwiek wpuścić na stadion. Gdyby byli prawdziwi kibole którym na sercu leżało dobro klubu to ukrzyżowali by tego waszego zbawce miśka za ten wyczyn. Może i ja stary uparciuch jestem, ale wywalone mam całkowicie na wasze gówniarskie kibolskie "zabawy" race-srace, transparenty przez które robi się malarnie w wiadomym miejscu i uniemożliwia np. dzieciakom zajęcia. Kij z wami wszystkimi jak się obraziliście i nie było tzw. zorganizowanego dopingu to było nawet lepiej.
Przecież WS mówiło otwarcie, że mogą wywalić Wisłę z pucharów i na 20 lat, i to ich nie interesuje. Miesiek to (był) ich kumpel i kropka.
I nie mieszajmy z tym dopingu UW bo to zupełnie nie ma związku.
Odpowiedz cytując