Od tego jest forum, żeby dywagować (z dedykacją dla ludzi z innych tematów co lubią pisać posty w stylu ,,Trener wie więcej niż ty"). A od tego jest ten temat, żeby dywagować o rzeczach które m. in.
Jaroo1 napisał(a):
|
niby moga być ale nie wydarzą się
|