Wyświetl pojedynczy post
Brozinho_23
Senior Member
 
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1414
Stary 16.04.2019, 23:16
Od tego jest forum, żeby dywagować (z dedykacją dla ludzi z innych tematów co lubią pisać posty w stylu ,,Trener wie więcej niż ty"). A od tego jest ten temat, żeby dywagować o rzeczach które m. in.
Jaroo1 napisał(a):
niby moga być ale nie wydarzą się
Odpowiedz cytując