Wyświetl pojedynczy post
Konrad.
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5133
Stary 16.04.2019, 22:16
Cytat:
Starzy wyjebane małolatów garstka.
Za 10 lat Kraków będzie pustynia kibicowską.
Chyba to do tego zmierzą...

Za 10 lat ma stadionie bedzie 20 tys osób zajmujących się takimi .......ami jak doping, oprawy, czy "piknikowanie" - innnymi rzeczy coś czym prawdziwy kibic się zajmuje.

Dragi, burdele, dyskoteki, będą należeć do nie mających powiązania z kibicami gangsterów.

Dramat. Nie chce takiej przyszłości...
Ddf
Odpowiedz cytując