Cytat:
Starzy wyjebane małolatów garstka.
Za 10 lat Kraków będzie pustynia kibicowską.
|
Chyba to do tego zmierzą...
Za 10 lat ma stadionie bedzie 20 tys osób zajmujących się takimi .......ami jak doping, oprawy, czy "piknikowanie" - innnymi rzeczy coś czym prawdziwy kibic się zajmuje.
Dragi, burdele, dyskoteki, będą należeć do nie mających powiązania z kibicami gangsterów.
Dramat. Nie chce takiej przyszłości...