Wyświetl pojedynczy post
toomo
Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5129
Stary 16.04.2019, 21:05
Baju, baju ............ Ostatnimi laty większe prawdopodobieństwo było że zostaniesz zgnojony przez tzw. "braci po szalu" na własnym stadionie niż przez sracovie na mieście. Takie to zbawienie.Nawet już nie kontynuuję dyskusji na ten temat. Miejsce bandziorów jest w pierdlu bez względu na to pod kibiców którego klubu się podszywają.
Mam nadzieję więcej sharkowych ścierek na stadionie nie oglądać.
Odpowiedz cytując