master17 napisał(a):

|
Tak, bo pytali CIebie mającego szal Wisły na karku, czy należysz do troglodytów, bo nie wiedzą, czy mogą Cię oprawić ...
|
I najwyżej jedni czy drudzy dali sobie po ryju i parę kopów + skrojone barwy. W wyniku obwieszczonego przez was bandyckiego "zbawienia" zaczęły się noże, maczety i trupy na ulicach. Tak to się poprawiło.
Nadal widzę nie dociera do ludzików że byli tylko mamieni w imię partykularnych interesów grup bandyckich.
Nomen omen ślicznie ze sobą współpracujących w imię narkotykowych biznesów.