Wyświetl pojedynczy post
Enigmovsky
Member
 
 
Od: 04.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5121
Stary 16.04.2019, 20:09
1q2 napisał(a):Wyświetl post
Mi niestety ich nie żal. Piszę niestety bo dzięki nim połowa Krakowa jest Wiślacka , a nie żal bo coś im się grubo po.......iło we łbach i rozwalili ruch kibicowski, prawie rozmontowali klub.
Co masz konkretnie na myśli mówiąc że "dzięki nim połowa Krakowa należy do Wisły" ?
Odpowiedz cytując