1q2 napisał(a):

|
Mi niestety ich nie żal. Piszę niestety bo dzięki nim połowa Krakowa jest Wiślacka , a nie żal bo coś im się grubo po.......iło we łbach i rozwalili ruch kibicowski, prawie rozmontowali klub.
|
Co masz konkretnie na myśli mówiąc że "dzięki nim połowa Krakowa należy do Wisły" ?