Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5118
Stary 16.04.2019, 16:19
Mi niestety ich nie żal. Piszę niestety bo dzięki nim połowa Krakowa jest Wiślacka , a nie żal bo coś im się grubo po.......iło we łbach i rozwalili ruch kibicowski, prawie rozmontowali klub.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując