Komuś widmo kilkunastoletniej odsiadki zajrzało w oczy

... Takie to kozaki, a jak lądują w sanatorium to pierwszy do prokuratora

.
A to że robią razem biznesy to wiadomo od kilkunastu lat. Kwestia zarabiania pieniędzy i ewentualnej walki o wpływy... Podłączenie się do klubu piłkarskiego(obojętnie jakiego) to rekrutacja jednostek patologicznych w swoje szeregi.