Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5111
Stary 16.04.2019, 13:06
Ciekawe czy choć 5% tych "prawdziwych " kibiców latających po osiedlach z maczetami przejrzy na oczy? Patrząc na ich średni iloraz inteligencji wydaje się, że te 5% to bardzo ambitny ale realny do zrealizowania przy sprzyjających okolicznościach target.
Noż kuwa Wisła, Lechia, Cracovia. Kuwa brakuje mi tu Legii!
Odpowiedz cytując