|
Ciekawe czy choć 5% tych "prawdziwych " kibiców latających po osiedlach z maczetami przejrzy na oczy? Patrząc na ich średni iloraz inteligencji wydaje się, że te 5% to bardzo ambitny ale realny do zrealizowania przy sprzyjających okolicznościach target.
Noż kuwa Wisła, Lechia, Cracovia. Kuwa brakuje mi tu Legii!
|