Wyświetl pojedynczy post
Adasss
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1412
Stary 16.04.2019, 08:16
Nie no, liczyć można, w końcu nazwa tematu do tego jak najbardziej uprawnia

Chodzi mi o to jojczenie, że spadek jest wciąż realny, i o durne powoływanie się na przykład Podbeskidzia, który w rzeczywistości ma się do nas jak pięść do nosa
Współwłaściciel, współsponsor
Odpowiedz cytując