Temat
:
Zabawy statystyką, czyli czy możliwe jest ...
Wyświetl pojedynczy post
Adasss
Senior Member
Od: 11.2002
Offline
#
1412
16.04.2019, 08:16
Nie no, liczyć można, w końcu nazwa tematu do tego jak najbardziej uprawnia
Chodzi mi o to jojczenie, że spadek jest wciąż realny, i o durne powoływanie się na przykład Podbeskidzia, który w rzeczywistości ma się do nas jak pięść do nosa
Współwłaściciel, współsponsor
Adasss
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Adasss
Znajdź inne posty napisane przez Adasss