Janek89 napisał(a):

Przeczytać to może i warto ale absolutnie się z tym nie zgadzam.
Kupowanie starych gwiazd, które się nie sprawdziły na zachodzie to błąd. Trzeba szukać młodych, wciągać do pierwszego zespołu i mieć kasę z transferów.
Co innego przypadek Wasyla czy Kuby.
Wasyl zakończył karierę, a Błaszczu faktycznie kupił Wisłę.