funkykoval napisał(a):

Wszyscy odnoszą się do kwestii tego co działo się w styczniu, ale przecież ten sezon od początku był poje..bany - wszak nie na darmo od początku sezonu liczyliśmy punkty niezbędne do utrzymania ;-) stosowny temat każdy znajdzie... a jak nie to pepe72 wam wskaże
Przypomnę, ze przez całą jesień piłkarze nie zobaczyli grosza wynagrodzenia, ...
|
Dla tych z ciężką amnezją chodzi o temat:
Zabawy statystyką, czyli czy możliwe jest ...
https://wislakrakow.com/forum/showthread.php?t=9596
Proponuję poczytać od września 2018.