Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1409
Stary 15.04.2019, 11:28
St Yabol napisał(a):Wyświetl post
Wszystkim, którzy są pewni utrzymania chciałbym przypomnieć, że w sezonie 15/16 Podbeskidzie zajeło 9 miejsce po 30 kolejce, a po 37 zajmowało 16. Wiem, że wtedy był podział punktów, ale wszystko jest możliwe.
Nie ma do czego porównywać. Dzisiejsze 13 pkt przewagi między strefą spadkową a ówczesne 3 punkty są niczym.
A nawet wtedy Podbeskidzie nie przegrało wszystkiego w rundzie finałowej, a zdobyło 1 pkt. Dodajmy również że (o kuriozum) Podbeskidzie zwolniło wtedy trenera bo nie awansował do 8

Wtedy:
9. Podbeskidzie 19 pkt (38)
(...)
14. Termalika 17 pkt (33)
-------------------
15. Górnik Łęczna 16 pkt (31)
16. Górnik Zabrze 13 pkt (25)

Tabela na koniec:
13. Termalika 26 pkt
14. Górnik Łęczna 24 pkt
--------------------------------
15. Górnik Zabrze 23 pkt
16. Podbeskidzie 20 pkt

Dzisiaj:
9. Wisła 42 pkt
14. Płock 30 pkt
---------------
15. Arka 29 pkt
16. Sosnowiec 24 pkt
Odpowiedz cytując