Qadou napisał(a):

|
Po przeczytaniu tego zdania utwierdzam się w przekonaniu że nie wiesz o czym piszesz.
|
Oświeć mnie drogi kolego - któremu to z naszych młodych zawodników ten paskudny Boguski rozpychający się łokciami zablokował drogę do rozwoju, hm?

To Ty nic nie wiesz o charakterystyce drużyny. To raczej nie jest przypadek że Boguś siedzi w Wiśle już tyle lat.
Karherop napisał(a):

|
Nasi etatowi stoperzy pozwalali sobie na wbicie 4 bramek od Sosnowca czy 3 od Arki. Powątpiewam że 2 juniorów w otoczeniu 9 seniorów zaprezentuje się gorzej. Tym bardziej będąc najlepsza para juniorów w Polsce w swoim roczniku. To fakt, nie opinia. Statystyki mówią same za siebie.
|
Znasz takie pojęcie - wsadzić kogoś na minę? Przecież nasi juniorzy na starcie nie mają szans już patrząc pod względem fizycznym. Przepychać się z juniorami, a z dorosłym facetem to jednak jest taka subtelna granica.
Ja nie mówię że brak im umiejętności - ale spokojnie, powoli. Nie można wymieniać całej formacji i wrzucać juniorów bo to istna prośba o katastrofę. Niech się rozwijają, ale bez takiej kurewsko wielkiej presji na karku.