|
Ale te nastroje nie będą podyktowane wynikiem sportowym, tylko kwestiami organizacyjno-finansowymi oraz, nie bez związku z tymi kwestiami, tym, kto zostanie w drużynie, kto odejdzie i kto dojdzie - włączając w to trenera, który - mam nadzieję - zostanie. Jeśli to prawda, że Basha chce przedłużyć to nastroje są ok., trochę rozumu i szczęścia w okienku i będzie dobrze. Byleby się to finansowo nie posypało.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
|