Wyświetl pojedynczy post
czaro
Senior Member
 
 
Od: 11.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#117
Stary 14.04.2019, 20:56
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Peszko biegał dopóki miał siły (a te szybko się skończyły bo za dużo grał ostatnio na pełnych obrotach), Kuba kiwał po dwóch-trzech, Kolar z Drzazgą biegali do każdej piłki do bramkarza, Sadlok wychodził z siebie na środku, Savicević to samo. Zresztą, wystarczyło zobaczyć jak wyglądali po meczu. Brakło sił, niektórym doświadczenia i umiejętności, ale jak ktokolwiek normalny może zarzucać im brak woli? Przecież to wstyd nawet tak pisać...

"Wiślackiego Charakteru" to brakuje niektórym kibicom, a bardziej konkretnie to jaj żeby przyjąć wynik na klatę, zaakceptować że na więcej nas nie było stać (co jest logiczne jak ktoś przypomni sobie co było w styczniu) i podziękować drużynie za piękną postawę na boisku i poza nim. A jest za co.
Tak.
10 znaków.
Konta "czaro" na innych portalach (w tym tt) nie są moje. Nie odpowiadam za publikowane tam treści.
Odpowiedz cytując