ciacho napisał(a):

Sorry,.ale jeśli Basha pójdzie na stopera to to będzie loteria i partyzantka.
Ten sezon się dla nas skończył. Szacun za walkę do samego końca o ósemkę, ale myślę, że przykro będzie patrzeć teraz na tą drużynę. Niestety spodziewam się marazmu..
|
Ale teraz można poeksperymentować w wprowadzaniem młodych do składu. Spadek nam (praktycznie) nie grozi.