Wyświetl pojedynczy post
pepe72
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: kraina gandzi i deszczu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#116
Stary 14.04.2019, 20:15
Chorynatrzykolory napisał(a):Wyświetl post
Proszę niech mi ktos powie czemu nie ma chętnego sponsora, inwestora na Wisłę tyle czasu. Drużyna z mega jajami, najbardziej medialna, ....a ludzie żyją tu Wisłą na okrągło, w kazdych wiadomosciach o nas mówią, mowili. Potencjał kibicowski, najwieksza frekwencja. Czy wszyscy Polscy miliarderzy milionerzy to cipeczki czy nikt sie nie interesuje piłką? Da sie tu zarobic. W przeciwieństwie do ch uj wie ilu klubow gdzie srednia frekwencja na meczu to 4 - 5 tys
Bo nie każdy ma ochotę wdepnąć w szarków czy inne g...o. Inwestowanie w piłkę w Polsce to duże ryzyko.
Statystyki Wisły na wykresach: https://www.canva.com/design/DAGtt9A...Id=hc3c6977d12

Cele Wisły na sezon 2026/27
Na razie świętowanie awansu
Odpowiedz cytując