Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#114
Stary 14.04.2019, 19:09
Chorynatrzykolory napisał(a):Wyświetl post
Proszę niech mi ktos powie czemu nie ma chętnego sponsora, inwestora na Wisłę tyle czasu. Drużyna z mega jajami, najbardziej medialna, ....a ludzie żyją tu Wisłą na okrągło, w kazdych wiadomosciach o nas mówią, mowili. Potencjał kibicowski, najwieksza frekwencja. Czy wszyscy Polscy miliarderzy milionerzy to cipeczki czy nikt sie nie interesuje piłką? Da sie tu zarobic. W przeciwieństwie do ch uj wie ilu klubow gdzie srednia frekwencja na meczu to 4 - 5 tys
A ktoś do tej pory zarobił na piłce w Polsce? Tylko nie podawaj za przykład 3/4 klubów ekstraklasy z kroplówka że skarbnic miejskich.
Łatwiej się wydaje nie swoje pieniądze prawda?
Myślę że nazywają ich cipe****i na pewno wiele wskórasz. Winszuje kunsztu taktycznego.

Jak chcesz sponsora w miesiąc to już paru takich było, z Meresińskim, Stechertem i Vanna ly na czele. Takich masz od strzała
Odpowiedz cytując