Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1401
Stary 14.04.2019, 19:02
Zajmiemy 9-10 miejsce pewnie i na tym się emocje skończą.

Cudów i szału z frekwencją nie będzie, trzeba jakoś w miarę bezpiecznie i bez poważniejszych kontuzji dograć ten sezon i tyle.
Ostatnio edytowane przez El'kabat : 14.04.2019 o godz. 19:05.
Odpowiedz cytując