bódyń napisał(a):

|
"Wislacki Charakter" to wyszedl wsrod pilkarzy, ze grali jak im nie placili a potem grali ponad stan po wymianie polowy druzyny. Wygralismy Derby i z Legia, utrzymalismy sie. To jest "Wislacki Charakter" podczas tego mega zwariowanego sezonu. Zamiast IV ligii bedzie Ekstraklasa.
|
+1
ja wiem ze niektorzy mieli nadzieje na 8 ,ze beda znowu derby .Ale tak an chłodno jak sobie przypomne co pisano tutaj w lutym to dzis dziekuje pilkarzom ze w ogole są i ze utrzymano Wisle w Ekstraklasie.Malym kroczkami do celu.