Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#113
Stary 14.04.2019, 18:53
bódyń napisał(a):Wyświetl post
"Wislacki Charakter" to wyszedl wsrod pilkarzy, ze grali jak im nie placili a potem grali ponad stan po wymianie polowy druzyny. Wygralismy Derby i z Legia, utrzymalismy sie. To jest "Wislacki Charakter" podczas tego mega zwariowanego sezonu. Zamiast IV ligii bedzie Ekstraklasa.


+1

ja wiem ze niektorzy mieli nadzieje na 8 ,ze beda znowu derby .Ale tak an chłodno jak sobie przypomne co pisano tutaj w lutym to dzis dziekuje pilkarzom ze w ogole są i ze utrzymano Wisle w Ekstraklasie.Malym kroczkami do celu.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując