wolfy napisał(a):

|
Jeśli ktoś liczy że wyjdziemy tak z partyzanta parą stoperów z CLJ w ekstraklasie - cóż... Delikatnie rzecz ujmując to nie najlepszy pomysł.
|
Nasi trzej jedyni stoperzy w komplecie mają kontuzje. Wiec kogo chcesz tam wstawic? Boguskiego czy Brożka?
Nasi etatowi stoperzy pozwalali sobie na wbicie 4 bramek od Sosnowca czy 3 od Arki. Powątpiewam że 2 juniorów w otoczeniu 9 seniorów zaprezentuje się gorzej. Tym bardziej będąc najlepsza para juniorów w Polsce w swoim roczniku. To fakt, nie opinia. Statystyki mówią same za siebie.
Czy chcemy czy nie budzimy się za 3 miesiące w rzeczywistości w której musimy postawić na juniora w ekstraklasie, więc pora pomyśleć trochę o przyszłości. Lepszej okazji do tego nie będzie. Letnie sparingi nie dadzą tyle ile gra przed publicznością w lidze.