|
Wina Stolara. Bardzo szanuje tego trenera ale do meczu z Lubinem popełnił błąd.
Zabrakło regeneracji i odpoczynku. Niepotrzebnie po meczu z Piastem wrócili szybko do treningów. Powinni więcej czasu poświecić na odnowe biologiczna.
W meczu z Lubinem snuli się po boisku bez żadnych sił. Ani razu nie udało się założyć presingu, nie było walki, nie było energii.
Słusznie trener wziął winę na siebie :/
|