Wyświetl pojedynczy post
paralaksa
Member
 
Od: 04.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#108
Stary 14.04.2019, 15:21
Wina Stolara. Bardzo szanuje tego trenera ale do meczu z Lubinem popełnił błąd.

Zabrakło regeneracji i odpoczynku. Niepotrzebnie po meczu z Piastem wrócili szybko do treningów. Powinni więcej czasu poświecić na odnowe biologiczna.

W meczu z Lubinem snuli się po boisku bez żadnych sił. Ani razu nie udało się założyć presingu, nie było walki, nie było energii.
Słusznie trener wziął winę na siebie :/
Odpowiedz cytując