Wyświetl pojedynczy post
bódyń
Senior Member
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#107
Stary 14.04.2019, 14:43
Szkoda gornej 8. Braklo niewiele. Ale patrzac co bylo3 miesiace temu to teraz jestesmy uradowani i szczesliwi.
Dwa zadania wykonane: przetrwalismy i nie spadlismy.


Co do spadku Podbeskidzia w 2016 roku. Byl wtedy podzial punktow. I tak naprawde Podbeskidzie mialo 3pkt nad strefa spadkowa. Szkoda, ze na Eurosporcie nie pamietali tego. Wiec juz ni emowmy ze spadniemy
Powód: Dopisek
Ostatnio edytowane przez bódyń : 14.04.2019 o godz. 14:48.
Odpowiedz cytując