Szkoda gornej 8. Braklo niewiele. Ale patrzac co bylo3 miesiace temu to teraz jestesmy uradowani i szczesliwi.
Dwa zadania wykonane: przetrwalismy i nie spadlismy.
Co do spadku Podbeskidzia w 2016 roku. Byl wtedy podzial punktow. I tak naprawde Podbeskidzie mialo 3pkt nad strefa spadkowa. Szkoda, ze na Eurosporcie nie pamietali tego. Wiec juz ni emowmy ze spadniemy
