Wyświetl pojedynczy post
radekogi
Senior Member
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#106
Stary 14.04.2019, 14:29
Niektórzy widzę się zapedzają że straciliśmy ok 4 mln zł za miejsce. Prawda jest taka że realnie zajęlibyśmy 7-8 miejsce bo nie mamy obecnie kim grać a z meczu na mecz będzie gorzej. Podejrzewam że teraz grając z pierwszą 4ką musielibyśmy się modlić o jak najniższy wymiar kary. Nasza obrona bez Wasyla nie istnieje a teraz jeszcze wypada Sadlok, być może Klemenz. Burliga też się zaraz wykartkuje i kim mielibyśmy grać te mecze z czołówką? Oczywiście że lepiej byłoby grać w ósemce bo zarobilibyśmy coś na biletach, a teraz może być ciężko wyjść na zero z dnia meczowego bo zejdzie pewnie max 5 tys biletów oprócz karnetowców no i w przypadku tak dobrej sprzedaży karnetów lepiej grać mniej meczów u siebie. Plusy są takie że można dać odpocząć kilku piłkarzom i pozwolić wyleczyć urazy. Być może dać szansę Kumahowi czy Balickiemu. Nad dołem tabeli mamy ogromną przewagę a każdy gra z każdym wiec spadek nam nie grozi. Korona czy Śląsk są w beznadziejnej formie a to jedyne drużyny który mogą z nami walczyć o dziewiąte miejsce. Tak naprawdę w naszych rękach jest to czy klub straci na grze w drugiej ósemce czy nie. Jeżeli się zepniemy i zrobimy 25 tys biletów na mecz to klub nie straci a może jeszcze zyska.
Ostatnio edytowane przez radekogi : 14.04.2019 o godz. 14:32.
Odpowiedz cytując