|
Boguski niech sobie da spokój już z piłką po tym sezonie albo niech gra tylko gdzie indziej... czy on nie widzi że nic nie wnosi do drużyny + blokuje miejsce młodszym którzy mogliby się rozwinąć i klub by na nich zarobił w przyszłości? W tych mocnych klubach na zachodzie gdzie jest już jakiś wiekowy szanowany piłkarz grający długo w jednym klubie jak RB9 widząc że jest już słaby przeważnie sam odchodzi lub działacze sami go odpalają, nie gra tylko i wyłącznie za zasługi, tak jak RB9.
|