bridgeburner napisał(a):

Głowacki jest w treningu?
Poważnie pytam, sam jestem zdania że teraz jest czas na ogrywanie młodzieży ale no niekoniecznie na stoperze w parze z Burliga
Akurat za tydzień przyjeżdża Kuswik, byłaby szansa na drugą rundę MMA
|
A co masz przeciwko parze Burliga Boguski ?
A tak poważnie to jeśli teraz Stolarczyk zacznie kombinować zamiast stawiać na nominalnych stoperów to po prostu się na nim zawiodę. Kiedy jak nie teraz? Nie można mieć takich obaw w stosunku do młodych graczy, widząc jak starzy koledzy z boiska tak nas zawodzą. Dajmy im chociaż szansę popełnić błąd. Starsi gracze już lepsi nie będą... Biorąc pod uwagę jak świetnie gra nasza obrona w CLJ prędzej widzę szansę dla pary Szot Jeziorski niż np Burliga Basha, która pewnie na siłę wystawi Stolarczyk.