DeadOrAlive napisał(a):

Nie Lis zapieprzył nam grę w pierwszej ósemce, a cała drużyna wcześniej meczem w Sosnowcu.
Sosnowiec był kluczowy, a zbagatelizowany.
|
Oglądałeś te spotkania? Drużyna jako całość grała przyzwoicie, zadecydowały katastrofalne błędy indywidualne Sadloka/Klemenza z Sosnowcem i Lis, który w pojedynkę przegrał nam mecz z Piastem.