Dzimi napisał(a):

Co do Kuby:
https://www.youtube.com/watch?v=HVvZyQ5h-JE
Zobaczcie ten filmik jak dawniej wymiatał. Niestety chyba motorycznie starzeje się tak szybko jak kiedyś Żurawski. Tej szybkości, zwinności, dryblingu, to mu zostało niewiele z tego co miał te kilka temu.
|
To już było widać rok temu czy wcześniej jak grał w reprze. Taka kolej rzeczy, niemniej jednak trza dziękowac Bogu za to, że mamy możliwośc oglądania Kuby w koszulce z białą gwiazdą.