|
Jest szansa,że Burliga zostanie z Nami.Wywiad z dzisiejszej prasy:
Wisła ma pierwszeństwo. Nie chcę mówić o szczegółach, ale jest szansa, że zostanę w Krakowie na dłużej. Rozmowy są na wstępnym etapie, ale na pewno nie podpiszę za plecami kontraktu z kimś innym, bo akurat nieźle gram. Albo się dogadamy, albo nie, lecz mam dość dużą wiarę, że dojdziemy do porozumienia. Chciałbym zostać w Wiśle, ale klub musi zagwarantować jakiś minimalny poziom finansowy. Mam nadzieję, że się to uda.
|