Temat
:
[XXX kolejka] Zagłębie Lubin - Wisła Kraków, Sobota 13 IV, godzina 18:00
Wyświetl pojedynczy post
Voytecbarry
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2018
Offline
#
38
13.04.2019, 10:07
To bedzie bardzo trudne spotkanie
Mam nadzieje ze uda sie wygrac I pejsy przejebia z lechia
Jzs zawsze nad wami
Voytecbarry
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Voytecbarry
Znajdź inne posty napisane przez Voytecbarry