Wojtas napisał(a):

Sektor X,szacunek ,duma ,i to ze stoją tam prawdziwi Wislacy.
Młody musial poczekac i zasłużyć zeby być godnym tam stanąć.
To byly czasy.I zostawcie ten sektor juz w spokoju.
|
....pamiętam ..... piękne czasy ....papieros ...0/5 L ...sędzia kalosz ...szacunek dla starszych kibiców
to wszystko to co charakteryzowało X (dziesione)