Temat: Sektor X
Wyświetl pojedynczy post
Mintokur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 01.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 12.04.2019, 18:21
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Sektor X,szacunek ,duma ,i to ze stoją tam prawdziwi Wislacy.
Młody musial poczekac i zasłużyć zeby być godnym tam stanąć.
To byly czasy.I zostawcie ten sektor juz w spokoju.

....pamiętam ..... piękne czasy ....papieros ...0/5 L ...sędzia kalosz ...szacunek dla starszych kibiców
to wszystko to co charakteryzowało X (dziesione)
Odpowiedz cytując