|
Jesli bedzie Kuba szanse znacznie wzrastają
niestety ostatnie mecze o coś u nas wypadają blado,wlasnie z Lubinem o górna ósemke mielsimy wygrać a byl remis,i z Zabrzem o puchary byla porażka.
Ja nienastawiam sie na 8,bedzie cholernie ciezko,nie bede mial pretensji no trudno taki sezon i czas sie trafił,życie.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 11.04.2019 o godz. 19:53.
|