Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26
Stary 11.04.2019, 19:51
Jesli bedzie Kuba szanse znacznie wzrastają

niestety ostatnie mecze o coś u nas wypadają blado,wlasnie z Lubinem o górna ósemke mielsimy wygrać a byl remis,i z Zabrzem o puchary byla porażka.

Ja nienastawiam sie na 8,bedzie cholernie ciezko,nie bede mial pretensji no trudno taki sezon i czas sie trafił,życie.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 11.04.2019 o godz. 19:53.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując