Temat
:
[XXVII kolejka] Wisła Kraków - Legia Warszawa, niedziela 31 III, godzina 18:00
Wyświetl pojedynczy post
areks1906
Junior Member
Od: 10.2007
Skąd: Kraków-Dublin
Offline
#
388
11.04.2019, 17:53
ok protestujcie, palcie race, wieszajcie flagi rekinow - tylko potem plac
kary z wlasnej kieszeni.
Areks-Kraków-Dublin
areks1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do areks1906
Znajdź inne posty napisane przez areks1906