|
Świetny owszem jest, ale to ciągle Polska liga. Kluby patrza przez pryzmat tego z jakimi rywalami toczy tu boje. A ma do czynienia z 25 liga Europy... Gdyby miał jeszcze 22 lata już by go u nas nie było, ale ma 29. Tylko reprezentantów kraju sprzedawaliśmy w tym wieku za granicę.
|