Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25955
Stary 11.04.2019, 17:52
Świetny owszem jest, ale to ciągle Polska liga. Kluby patrza przez pryzmat tego z jakimi rywalami toczy tu boje. A ma do czynienia z 25 liga Europy... Gdyby miał jeszcze 22 lata już by go u nas nie było, ale ma 29. Tylko reprezentantów kraju sprzedawaliśmy w tym wieku za granicę.
Odpowiedz cytując