Karherop napisał(a):

|
Też jestem zbulwersowany karą dla Wisły w stosunku do Legii, ale pytanie do osób które oglądały mecz: czy w Warszawie również race spowodowały przerwanie spotkania?
|
Myślę że o to głównie u nas poszło. Nie dość że mecz przerwany i boisko zadymione, to jeszcze na głównej antenie TVP.
Zresztą mniejsza o to ile - i tak nas nie stać na stratę żadnych pieniędzy. BTW - ultrasi zebrali już to 40 tys.?
Jaroo1 - powód dla którego mało kto traktuje Cię poważnie to różnica wieku i doświadczenia. Niewielu z nas na tym forum myśli jeszcze jak 16-latek i traktuje poważnie "walkę z systemem za pieniądze rodziców" (tutaj akurat klubu).