Wyświetl pojedynczy post
bódyń
Senior Member
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 11.04.2019, 09:08
PZPN podal wielkosc prowizji menadzerskich za okres 1 kwietnia 2018 roku do 31 marca 2019.
WIsla wydala najmniej z klubow Ekstraklasy i mniej niz sporo klubow i Ligii. Tez mniej niz 2 kluby w II lidze.
http://futbol.pl/news/565449_Raport_...ulu_transferow
Odpowiedz cytując