Wyświetl pojedynczy post
Grisza1
Moderator
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14028
Stary 10.04.2019, 22:42
Carlitos w wywiadzie dla SE:

Byłeś mocno wygwizdywany przez kibiców Wisły. Zabolało?
- Trochę zabolało. Po tym ile strzeliłem dla Wisły goli, ile miałem asyst, jak pomagałem klubowi. Skoro ja zasłużyłem na takie powitanie, to jak kibice Wisły przywitaliby innych, którzy nic albo niewiele zrobili dla klubu i odeszli za darmo? Ciekaw jestem. Natomiast nie odbieram nikomu prawa do zachowywania się jak uważa za stosowne. Skoro uznali, że tak mnie przywitają to ich sprawa. Jak mówię, z punktu widzenia ludzkiego trochę zabolało, ale nie miało wpływu na moją grę. Takie rzeczy nie mają dla mnie znaczenia na boisku.

- A byłeś kiedyś aż tak głośno wygwizdany jak w Krakowie?
- Nie. Nikt nigdzie tak mnie nie wygwizdał jak na Wiśle.

https://sport.se.pl/pilka-nozna/ekst...uFqL-YRrQ.html
Stan Valckx : - To już byłaby rozmowa o przegrywaniu, dlatego jej nie podejmę.
Odpowiedz cytując