Wyświetl pojedynczy post
Jaroo1
Senior Member
 
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#377
Stary 10.04.2019, 20:52
"Legia za zachowanie kibiców podczas meczu 28. kolejki Lotto Ekstraklasy z Jagiellonią Białystok musi zapłacić 15 tys. zł"

Dalej będziecie KL w dupę wchodzić czy zrozumiecie w końcu, że to są chorzy ludzie? I problemem nie sa race tylko ci idioci, którzy wymyślili sobie sposób na okradanie ludzi w biały dzień a do tego są tak niekonsekwentni jak grubas chcacy schudnąc ale zajadający batoniki o 3ciej w nocy hyhy

Niech Legia i każdy inny klub jak najmniejsze kary dostaje bo to nie o to chodzi aby komuś dojebać ale... My 40 tys i zakaz wyjazdowy na jeden mecz a oni 15 tys. i bez zakazu. My odpalamy rzadko, oni regularnie. To kto powinien dostać tutaj 40 tys a kto 15?
Dlaczego jedne race trzeba ukarać 40 tys a inne 15 tys? O co tutaj chodzi? Przecież to się z pod jakiegokolwiek prawa wymyka skoro nie ma żadnej logiki i sensu w nadawaniu kar.
Dlatego jeszcze raz powtórzę, problemem nie są żadne race, tylko te ....y i żaden człowiek, który się szanuje nie powinien się czepiać UW i innych ultrasów, tylko powinien jebać tę szmaciarską Komisję Ligi.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.
Odpowiedz cytując