Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1270
Stary 09.04.2019, 14:17
Qadou napisał(a):Wyświetl post
"Młodzieżowiec" łapie się od jakiego rocznika ?
W roku w którym kończą się rozgrywki zawodnik kończy 22 lata. Czyli rocznik 1998 na przyszły sezon.

Pierwotnie przepis miał dotyczyć wieku 21 lat, ale kluby ekstraklasy (słusznie) zauważyły że przepis podbierze najlepszych zawodników z I ligi, zamiast dać im się tam ogrywać. Tak więc dla ekstraklasy będzie limit o rok do wyższy.

@sandomingo
swoja drogą zgubiłeś jeszcze w swojej analizie Słomkę, Śliwę, może Morysa.
Ostatnio edytowane przez Karherop : 09.04.2019 o godz. 14:21.
Odpowiedz cytując