|
Kto będzie tym naszym obowiązkowym młodzieżowcem w przyszłym sezonie?
Kandydatów jest niby kilku ale na dzień dzisiejszy żaden nie gwarantuje oczekiwanego poziomu:
Grabowski - w przypadku spodziewanego odejścia Pietrzaka chyba największe szanse na grę.
Plewka - jeżeli zostanie Basha, bo Savicevic ma ważny kontrakt, raczej nie ma szansy na pierwszy skład
Wojtkowski - szklany.
Balicki - być może ale jednak póki co niesprawdzony.
Chyba że mamy jakiegoś młodego dogranego na środek obrony, bo póki co grający w CLJ Szot był w sparingach wystawiany w środku pomocy.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
|