Qadou napisał(a):

|
Grę w drugiej 8 będzie trzeba przyjąć z pokorą zważywszy na to że 4 miesiące temu miała być IV liga.. to będzie pokuta dla klubu za ten ostatni rok.
|
Powiem więcej, patrząc na ostatnie 6 chudych lat, sukcesem jest że graliśmy tylko raz w dolnej 8. Lepszym bilansem może się pochwalić tylko Legia i Lech.