Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1378
Stary 09.04.2019, 11:47
Qadou napisał(a):Wyświetl post
Grę w drugiej 8 będzie trzeba przyjąć z pokorą zważywszy na to że 4 miesiące temu miała być IV liga.. to będzie pokuta dla klubu za ten ostatni rok.
Powiem więcej, patrząc na ostatnie 6 chudych lat, sukcesem jest że graliśmy tylko raz w dolnej 8. Lepszym bilansem może się pochwalić tylko Legia i Lech.
Odpowiedz cytując