|
Wszystko w naszych rękach.
Zwycięstwo w Lubinie daje nam praktycznie górną część tabeli.
Oczywiście, zbiegi okoliczności mogą sprawić, że nawet przy remisie będziemy w ósemce.
Ale to już bardzo wysoki stopień niepewności.
Rozkminy dotyczące miejsca w ósemce są ciekawe, ale i zabawne.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|