|
Brożek cały czas ma tę samą nie wyleczoną kontuzję plus wiek - więc nie mam do niego żadnych pretensji, aczkolwiek dałbym wszystkie pieniądze świata, aby ponownie zrobił to co przed rokiem z Amiką w Krakowie strzelił decydującą bramkę...... Oby w Lubinie ponownie poprowadził nas do górnej ósemki
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
|