viktor56 napisał(a):

|
Na środku duża konkurencja. Mamy dwóch grających napastników, Brożka i lada chwila Buksę. A na lewym skrzydle zaraz nie będzie kim grać.
|
Noooo spokojnie
Buksa ma 15 lat więc nie będzie grał całych meczów w ekstraklapie bo pewnie nie wytrzyma fizycznie a Brożek 35 lat i jest w klubie tylko dlatego że na początku roku była groźba, że będziemy grać samymi juniorami. A i pewnie też nie wytrzyma całego meczu fizycznie.
Balicki i Kolar to będą napastnicy na przyszły sezon i ponmiędzy tą dwójką Stolar będzie wybierał. No chyba, że sprowadzą jeszcze kogoś