Wyświetl pojedynczy post
szym_ek
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 05.2007
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1264
Stary 09.04.2019, 09:27
viktor56 napisał(a):Wyświetl post
Na środku duża konkurencja. Mamy dwóch grających napastników, Brożka i lada chwila Buksę. A na lewym skrzydle zaraz nie będzie kim grać.
Noooo spokojnie
Buksa ma 15 lat więc nie będzie grał całych meczów w ekstraklapie bo pewnie nie wytrzyma fizycznie a Brożek 35 lat i jest w klubie tylko dlatego że na początku roku była groźba, że będziemy grać samymi juniorami. A i pewnie też nie wytrzyma całego meczu fizycznie.

Balicki i Kolar to będą napastnicy na przyszły sezon i ponmiędzy tą dwójką Stolar będzie wybierał. No chyba, że sprowadzą jeszcze kogoś
Odpowiedz cytując