|
Ostatnią chwilą na eksperymenty w bramce był mecz z sosnowcem.Tam można było przetestować jakieś drugie wybory na pozycjach.Stolar zdecydował tylko o załataniu ubytków i nie ma sensu bić piany.Lis w bramce na ostatni mecz a ewentualne zmiany będą pewnie zależeć od tego w której grupie się znajdziemy
|